Kariera w Brokerty – zostań agentem nieruchomości!

Kariera w Brokerty – zostań agentem nieruchomości!

Kim jesteśmy?

W Brokerty tworzymy przyjazną strefę nieruchomości we Wrocławiu. Pracują u nas świetni agenci nieruchomości, doradcy finansowi i brokerzy ubezpieczeniowi, którym zapewniamy komfortowe warunki pracy, pełne wsparcie i niezbędne narzędzia. Skupiamy się zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Obsługujemy nie tylko klientów indywidualnych, ale tworzymy także kompleksowe usługi dla deweloperów.

Dobre zarobki i atrakcyjne prowizje

Z naszymi brokerami rozliczamy się na klasycznych zasadach, powszechnie znanych w branży nieruchomości. Nasi agenci otrzymują bardzo dobre wynagrodzenia, a za efekty ich pracy, czekają na nich atrakcyjne prowizje. Taki model sprawia, że brokerzy są zmotywowani do pracy i czują pełną sprawczość własnych działań.

Przejrzysta droga kariery w branży nieruchomości

Stawiamy na otwartą komunikację. Każdy z naszych agentów dokładnie wie, jak może wyglądać jego ścieżka kariery i jakie czynniki mają na nią wpływ. W ten sposób nasi agenci nieruchomości są zmotywowani do pracy i mogą stawiać sobie realne cele do osiągnięcia, które przyniosą im awans zawodowy.

Wysokie standardy pracy

W Brokerty stawiamy na jakość i rzetelność. Na pierwszym miejscu znajdują się potrzeby i wymagania klientów. Oferujemy im tylko takie nieruchomości, którymi sami bylibyśmy zainteresowani. Dołączając do naszego zespołu, możesz więc być pewien, że będziesz częścią profesjonalnej agencji nieruchomości, która działa według najwyższych standardów w branży.

Darmowe szkolenia z nieruchomości i nie tylko

Regularnie organizujemy i prowadzimy szkolenia, które zwiększają umiejętności naszych agentów nieruchomości. Wspólnie poszerzamy wiedzę z dziedzin m.in.: marketingu, finansów, ubezpieczeń, nieruchomości czy sprzedaży. W efekcie podnosimy skuteczność naszych brokerów i sprawiamy, że odczuwają większą satysfakcję oraz osiągają wyższe dochody.

Elastyczne warunki pracy w miłej atmosferze

Pracuj, jak chcesz i kiedy chcesz! W Brokerty cenimy sobie niezależność oraz wolność. Tym samym zapewniamy elastyczne warunki pracy, które będą dopasowane do Twoich potrzeb oraz preferencji. Choć jesteśmy zgranym zespołem, u nas sam jesteś sobie szefem. Najważniejsza jest Twoja skuteczność!