Witaj w Brokerty! Pomożemy Ci znaleźć idealną nieruchomość

Cieszymy się, że tutaj jesteś! To dla nas ogromna przyjemność, a także informacja, że zapewne poszukujesz profesjonalnego partnera w zakupie, sprzedaży lub wynajmie nieruchomości, zgadza się?

Koniecznie zostań z nami, a otrzymasz od nas to, czego potrzebujesz!

Brokerty to ludzie – niezależni agenci nieruchomości. Każdy z nas zapewnia kompleksową obsługę, która ma jeden cel – spełnić potrzeby i oczekiwania naszych klientów.

Rynek nieruchomości bez tajemnic

W naszej bazie znajduje się wiele atrakcyjnych nieruchomości na sprzedaż. Od lat pomagamy przechodzić przez drogę, która zaczyna się od decyzji o zakupie nieruchomości, a kończy na sfinalizowaniu transakcji. Współpracujemy ze sprawdzonymi deweloperami, a naszym klientom polecamy jedynie te obiekty, które sami chcielibyśmy kupić.

Specjalizujemy się również w sprzedaży nieruchomości oraz wyszukiwaniu domów i mieszkań do wynajęcia, a także lokali pod kątem inwestowania w nieruchomości.

Jesteśmy w pełni świadomi, że decyzje związane z nieruchomościami są jednymi z najważniejszych w życiu. Właśnie dlatego podchodzimy do swojej pracy z pełnym zaangażowaniem. W efekcie wyszukujemy domy, mieszkania i inne nieruchomości, które spełniają marzenia naszych klientów!

Brokerty – Twój niezależny broker nieruchomości

Brokerty to marka, która nieruchomości ma wpisane w swoje DNA. Nazwa firmy składa się bowiem ze słowa „Broker” oraz zaimka „Ty”. W efekcie powstało określenie, które podkreśla moc współpracy pomiędzy naszymi specjalistami a klientami. Inspiracją do stworzenia nazwy było z kolei angielskie słowo „property”, oznaczające: posiadłość i nieruchomość.

Nieprzypadkowe jest również określenie: „Broker”, którym się posługujemy. Jesteśmy bowiem niezależni i dobieramy ofertę, która jest maksymalnie dopasowana do potrzeb klienta.

Liczą się korzyści klienta, a nie nasze!

Jak więc widać, Brokerty to marka, która od początku skupia się na pomaganiu klientom w znalezieniu idealnej nieruchomości na inwestycje, sprzedaż czy wynajem. Co więcej, zajmujemy się również kompleksowymi usługami dla deweloperów. Tworzymy zewnętrzne biura sprzedaży i budujemy pełen marketing dla inwestycji deweloperskich.

Nie zapominamy również o rynku wtórnym! Skutecznie pozyskujemy interesujące oferty, organizujemy sesje fotograficzne i świadczymy usługi, które spełniają oczekiwania klientów.

Inwestycja w nieruchomości? Tylko z niezależnym specjalistą!

Inwestowanie w nieruchomości to świetna okazja na ochronę kapitału (np. przed inflacją) oraz jego pomnażanie. Od lat pomagamy naszym klientom w zakupie lub sprzedaży nieruchomości inwestycyjnej.

Nasi specjaliści Brokerty badają opłacalność każdej nieruchomości dostępnej na rynku, biorąc pod uwagę mnóstwo czynników (np. rozkład pomieszczeń, metraż, lokalizacja, stan techniczny, rok budowy).

Dajemy wsparcie na każdym etapie procesu zakupu lub sprzedaży: począwszy od pomysłu, a skończywszy na finalizacji transakcji z zyskiem dla naszych klientów!

Domy i mieszkania do wynajęcia we Wrocławiu, i nie tylko

W naszym zespole Brokerty znajdują się również eksperci, którzy posiadają ogromne doświadczenie w zakresie wynajmu nieruchomości. Pomagają oni zarówno znaleźć najlepszą nieruchomość na wynajem, jak i prowadzą zarządzanie najmem, przyjmując pod swoją opiekę lokale klientów.

Udowadniamy, że proces wynajmu nieruchomości może być fantastyczną przygodą! Co więcej, zarządzanie najmem w Brokerty to sposób na spokój, komfort, brak zmartwień i stały, comiesięczny zastrzyk gotówki, wpływającej na konto bankowe.

Kuszące, prawda?

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach na rynku nieruchomości!

Znajdziesz nas we Wrocławiu – w dogodnej lokalizacji przy ulicy Legnickiej 55F.

Nasze biuro to komfortowe i spokojne miejsce na spotkanie. W trakcie rozmowy przy aromatycznej i smacznej kawie z przyjemnością wysłuchamy Twoich preferencji, dotyczących idealnej nieruchomości. Przedstawimy Ci również konkretne oferty i porozmawiamy o formalnościach.

Brokerty to ludzie, którzy pracują na Twoją korzyść!

Sprawdź naszą ofertę