Usługi – pośrednictwo nieruchomości i zarządzanie

Usługi – pośrednictwo nieruchomości i zarządzanie

Rynek pierwotny nieruchomości

Nowe nieruchomości od deweloperów to nasza specjalność. Znajdziesz u nas blisko 150 inwestycji z Dolnego Śląska, wśród których czeka na Ciebie Twój nowy dom lub mieszkanie! Dzięki doświadczeniu i wiedzy skutecznie porównujemy poszczególne miejsca, szczegółowo je analizujemy, a na końcu proponujemy Ci tylko najlepsze nieruchomości. Pracując z nami, nie ponosisz żadnych kosztów! Rozliczamy się bowiem z deweloperami, dzięki czemu otrzymujesz pomoc agentów z Brokerty za darmo.

Korzystne finansowanie nieruchomości

Posiadamy oferty większości polskich banków w zakresie finansowania nieruchomości. Oferujemy bezpłatną analizę finansową, która uwzględnia szczegółowe badanie ofert, a także Twoich możliwości finansowych. W efekcie dajemy Ci konkretne wskazówki, co zrobić, aby Twój kredyt był tańszy. Z Brokerty oszczędzasz pieniądze i czas!

Sprzedaż nieruchomości

W Brokerty dbamy o to, aby proces sprzedaży był szybki, sprawny i komfortowy dla Ciebie. Tym samym zajmujemy się wszystkim od początku do końca: zaczynając od utworzenia profesjonalnej oferty sprzedaży nieruchomości, a kończąc na przekazaniu nieruchomości nowemu właścicielowi. W ten sposób nie musisz się niczym przejmować, bo zajmiemy się wszystkim za Ciebie!

Zakup nieruchomości

Zdajemy sobie sprawę, że zakup nieruchomości to duża inwestycja, dlatego zapewniamy kompleksową obsługę i pełne zaangażowanie. Nasi agenci z Brokerty najpierw poznają Twoje potrzeby i oczekiwania, a następnie znajdą dla Ciebie najatrakcyjniejsze nieruchomości. Na końcu zajmiemy się negocjacją najlepszej ceny, finalizacją transakcji, a także przekazaniem Ci kluczy do Twojej nowej nieruchomości.

Komfortowe zarządzanie najmem

Zaopiekujemy się Twoją nieruchomością! Gwarantujemy kompleksowe zarządzanie najmem, które obejmuje m.in.: poszukiwanie najemców do Twojego lokalu, przygotowanie umów i formalności, prowadzenie negocjacji, pilnowanie terminów wpłat, rozliczanie kosztów za media, a także dbanie o nieruchomość. W ten sposób zyskujesz spokój, komfort i regularny, comiesięczny dochód z wynajmu mieszkania.

Inwestowanie w nieruchomości

Wyszukamy dla Ciebie najlepsze nieruchomości, które pozwolą Ci ulokować kapitał, ochronić go przed inflacją, a także czerpać zyski. Dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb i preferencji! Inwestowanie w nieruchomości z Brokerty obejmuje zarówno lokale i mieszkania pod wynajem, jak i house flipping (flipy nieruchomości).

Kompleksowe usługi dla deweloperów

Jesteśmy zaufanym i sprawdzonym wsparciem wielu deweloperów. Tworzymy kompleksowe usługi, które uwzględniają indywidualne oczekiwania, potrzeby i cele naszych klientów. W naszej ofercie znajduje się m.in. usługa tworzenia zewnętrznego biura sprzedaży i pełen marketing inwestycji deweloperskich. W ten sposób przyczyniamy się do budowania silnych marek deweloperskich na rynku!

Rynek wtórny nieruchomości

W naszej bazie znajduje się wiele nieruchomości z rynku wtórnego, które mogą Cię zainteresować! Zapewniamy tylko sprawdzone domy, mieszkania i lokale, które wcześniej dokładnie zbadaliśmy. Co więcej, oferujemy szereg usług dla klientów, którzy chcą sprzedać mieszkanie na rynku wtórnym. Organizujemy profesjonalne sesje zdjęciowe, podpowiadamy, jakie prace należałoby wykonać i zajmujemy się przygotowaniem oferty.